Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 м. Хмільника Вінницької області » розміщений в будівлі 1982 року побудови, загальна площа всіх приміщень 5773 кв.м , приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 1176 учнів.

Заклад розташований за адресою: м. Хмільник , вул. 1 Травня, 39. Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає 30 учнів.

Територія закладу становить 3,14 га, частково огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огорожа, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 43  класні кімнати. Їх площа 2647 кв.м та, 1 спортивний зал, актова зала, їдальня, 2 майстерні з трудового навчання, ресурсна кімната(для роботи з дітьми з ООП), спортивний майданчик, на якому знаходиться міні футбольне поле зі штучним покриттям..

У закладі наявні:

• 2 кабінети української мови та літератури;
  • 1 кабінет зарубіжної літератури;
  • 1 кабінет математики;
  • 1кабінети іноземної мови;
  • 1 кабінети історії;
  • 1 кабінет географії;
  • 1 кабінет біології;
  • 2 кабінети фізики;
  • 1 кабінет хімії;
  • 2 кабінети інформатики;
  • 1 кабінет музичного мистецтва;

Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога,  медичний пункт,  кабінет директора, кабінет діловода, 2 кабінети заступників директора.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, лабораторіях; шафами у кожному навчальному кабінеті, навчальній лабораторії; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.
У закладі працює два кабінети інформатики  У даних кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (15+1)  з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

У школі працюють Wi-Fi точки доступу до мережі Інтернет.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1.

Усього ПК у закладі

2.

Принтери

3.

Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор)

4.

ПК, що підключені до мережі Інтернет

Електронна адреса закладу:

Сайт закладу:

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.
Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р.

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2021 року нараховує 42018 екземпляр. З них основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) становить 20575 примірники.

Фонд підручників нараховує  21443 екземпляр.

Забезпечення учнів  підручниками складає  100%.

Зазначена навчально-методична та довідкова література  використовується за призначенням.

У закладі є 6 внутрішніх туалетів    (2 туалети для дівчат, 2 туалети для хлопців, 1 туалет для педагогічних працівників, 1 туалет для працівників їдальні). Якість ремонту вбиралень – достатня.

В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, влучно підібрано кольорову гаму.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади міста Хмільника.