Виховні години, бесіди

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

«Мова – духовне багатство народу. Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити», - писав Василь Сухомлинський. Саме такими словами відомого письменника і педагога розпочала урок української мови, присвячений Міжнародному дневі рідної мови, у 6-В класі Ліцею №4 Стахова Альона Іванівна. Учні разом із учителем узяли участь у мовному онлайн-квесті «Слідами слів»

16:50 21.02.2024

29 січня День пам’яті Героїв Крут!

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. Ця подія стала символом патріотизму та героїчної боротьби за Батьківщину – за Україну!

12:48 29.01.2024

День Соборності України

Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності України, вшановуючи світлу пам'ять про українських патріотів, що протягом віків боролися за свободу та соборність Української держави. Соборність України - це основа державності, це символ єдності та боротьби за волю, це порозуміння між людьми та часточка надії й віри у майбутнє нашої великої родини, що зветься Україна.

10:55 22.01.2024

Розквітаймо Разом: #Flowers4School у нашому Ліцеї №4

Навесні цього року, на подвір'ї нашого Ліцею розквітнуть не лише квіти, а й надія, турбота та любов, завдяки участі у Всеукраїнському благодійному проєкті для дітей України - Flowers4school.

16:50 20.12.2023