Екскурсії

Тематична екскурсія "Згадаємо юність, що в Крутах горіла"

27.01.2024 року учні 8Акл. та 9Вкл./вч. історії Нетребко Д.О./ Ліцею #4м.Хмільника Вінницької обл. відвідали тематичну екскурсію в історичному музеї. Діти ознайомились з презентацією виставки "Згадаємо юність, що в Крутах горіла" Юрій Петрович головний зберігач фондів музею розповів учням про події 29.01.2018р. загін курсантів, студентів та гімназистів зійшовся в нерівному бою з багатотисячною армією Михайла Муравйова. 27 юнаків потрапили після бою в полон до більшовиків та були страчені.Затримка просування армії Муравйова дала можливість укласти Берестецький мирний договір, що означав міжнародне визнання української незалежності. Також учні переглянули документальні кадри" Бій під Крутами як це було. " До уваги учнів було представлено документальний фільм " Бузковий парк"/герої нашого часу, захисників Херсону/.Дякуємо працівникам музею за змістовну розповідь та інформаційні фільми які ще раз нам нагадали що українці непереможні. У самі складні історичні часи вони знаходять неймовірну силу протистояти ворогу і захищати свою Батьківщину.Станція"Крути" -тільки одна із числених битв в одвічному "хрестовому поході" Росії проти України, однак відважні патріоти, які захищали Україну під Крутами-справжні Герої, завдяки яким таки постала наша незалежність. Як і сучасні Герої, які на своїх плечах міцно тримають нашу незалежність, захищають свою Батьківщину від зазіхань зухвалого агресора. Вони боролись, щоб ми перемогли.

12:41 27.01.2024

Учні 5-А кл. Ліцей№4 м. Хмільника відвідали історичний музей

Учні 5-А кл. Ліцей№4 м. Хмільника відвідали історичний музей. Діти ознайомились з експонатами музею та дізналися яку кропітку роботу проводять працівники музею, щоб ми могли дізнатися про минуле та сьогодення нашої країни та держави. Особливу увагу було відведено виставці на тему"Сини Хмільницької землі за нашу волю полягли" діти вшанували пам'ять полеглих Героїв нашої громади у російсько -українській війні та операціх АТО і ООС. Щиро дякуємо керівнику музею Наталії Пацанівській за змістовну інформацію, а також колективу музею за їх невтомну працю та постійне оновлення експозиції історичного музею (учитель історії Діна Нетребко).

10:53 25.05.2023

Екскурсія "Вистояли-переможемо»

28 лютого учні 6 А класу ( Поплавська І.О.) відвідали тематичну екскурсію "Вистояли-переможемо». Головний зберігач фондів історичного музею м.Хмільника Юрій Сиченко розповів присутнім про рік, що минув від повномасштабного вторгнення, про український народ, який продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості та єдності перед жорстоким ворогом, який чисельно переважає. Про те, що героїчний опір українців – це не лише боротьба за фізичне виживання нашого народу та свободи країни, а ще й захист європейського вибору, своєї ідентичності.

16:28 28.02.2023

Виставка "На зламі століть"

Учні 9-А кл. та 10-А кл. КЗ "ЗОШ І-ІІІст.№4 м.Хмільника" відвідали  тематичну виставку "На зламі століть" ,яка була розташована в РБК м. Хмільника. Організаторами заходу виступили ГО"Право".Учні отримали змістовну інформацію про Донбас, починаючи з 2014 по 2020р., життя та будні Донбасу і спогади переселенців.На завершення зустрічі учням  запропонували  відповісти на запитання- що  у нас  спільного?  та залишити своє послання на стенді.(вч.  Нетребко Д.О., Поплавський В.О.)Щиро вдячні за змістовну інформацію.

17:00 14.09.2020