Учні 5-А кл. Ліцей№4 м. Хмільника відвідали історичний музей

Дата: 25.05.2023 10:53

На зображенні може бути: 8 людейУчні 5-А кл. Ліцей№4 м. Хмільника відвідали історичний музей. Діти ознайомились з експонатами музею та дізналися яку кропітку роботу проводять працівники музею, щоб ми могли дізнатися про минуле та сьогодення нашої країни та держави. Особливу увагу було відведено виставці на тему"Сини Хмільницької землі за нашу волю полягли" діти вшанували пам'ять полеглих Героїв нашої громади у російсько -українській війні та операціх АТО і ООС. Щиро дякуємо керівнику музею Наталії Пацанівській за змістовну інформацію, а також колективу музею за їх невтомну працю та постійне оновлення експозиції історичного музею (учитель історії Діна Нетребко).