Дата: 22.01.2024 10:55

Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності України, вшановуючи світлу пам'ять про українських патріотів, що протягом віків боролися за свободу та соборність Української держави. Соборність України - це основа державності, це символ єдності та боротьби за волю, це порозуміння між людьми та часточка надії й віри у майбутнє нашої великої родини, що зветься Україна.

19 січня 2024 року учні 7-Б та 8-Б класів Ліцею #4 зі своїми класними керівниками Оленою Канюкою та Оленаю Сташко відвідали Центр активності громадян Хмільницької міської територіальної громади , щоб взяти участь в інформаційно-виховному заході "Україна - Соборна держава", підготовленому та проведеному Відділ культури і туризму Хмільницької міської ради. Метою цього заходу було поглиблення знань дітей про історію виникнення свята Соборності України, виховання любові до своєї Батьківщини, до свого народу, виховання патріотизму та розуміння того, що соборність - це не лише пам'ять про спільне минуле, а й згуртована співпраця заради майбутнього, адже ціль у нас усіх одна - незалежна, демократична, соборна Україна під мирним та чистим небом!

Адміністрація Ліцею #4 висловлює щиру подяку організаторам за цікавий та змістовний захід.

Єднаймося! Наша єдність - наша зброя!