День людей похилого віку та ветеранів
1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. У нашій школі також було проведено ряд заходів з нагоди свята. Для діток молодшого віку класні керівники провели уроки доброти та ввічливості. Для старших унів було організовано зустрічі із дуже цікавими особистостями, мета зустрічей-показати учням, що старші люди завжди цікаві, і що більше життєвого досвіду має людина, то більш змістовним та корисним є спілкування з нею.
У 1-А класі(класний керівник Дрейчук М.В.) проведено урок доброти.
У 1-В (класний керівник Новак О.В, асистент Литвинюк Ю.С.) було проведено годину спілкування «З повагою до старших. Чого нас учать бабусі та дідусі». Діти слухали історію запровадження Міжнародного дня людей похилого віку та про необхдність виховувати у собі людяність, милосердя, співчуття і шанобливе ставлення до людей старшого віку.
5-Б клас (класний керівник КанюкаО.І.) відвідала Драган Ю.Ю.-вчитель із чималим педагогічним досвідом. Юлія Юхимівна розповіла дітям про укаїнську пісню, про значення не лише пісні, а й нашої солов'їної мови. Вели цікавий діалог та співали. Цей урок подарував усім гарний настрій, та зарядив на енергійне продовження дня. Візити Юлії Юхимівни учням дуже подобаються, у цьому навчальному році вона вже вдруге потішила дітей своїм візитом.
9-А клас (класний керівник Міщук В.І.) мав зусріч із творцем прекрасного.
Власійчук Д.І.-художник і водночас вчитель із чималим педагогічним досвідом.
Дмитро Іванович розповідав учням про те, як у дитинстві марив малюванням, як мріяв стати хдожником, і таки став, і навіть навчав інших цьому нелегкому ремеслу. Учні захоплено споглядали картини та витинанки. Особливо привернула увагу витинанка-фіранка, розміром на все вікно.
10-В клас (Дзярик О.С.) мав зустріч із заслуженим машинобудівником України-Зелінським М.З..
Микола Здіславович починав свою роботу на заводі Хмільниксільмаш слюсарем-інструментарем, а з часом, пройшовши всі ланки карє'рного росту на підприємстві став головою правління підприємства. Микола Здіславович є автором, патентовласником 35 патентів на техніку органічного землеробства. Має чимало нагород, останьою з яких є "Іменна шабля".
На цьому уроці учні почули багато цікавого: і про органічне землеробство, і про значення землі для держави, і про те, як можна покращити економіку України розвиваючи землеробство та переробку врожаю в межах країни, з подальшим експортом. Дізнались також про Антонця С.С..
Перше звання Героя України в 1999 році отримав Семен Антонець. Почесний академік, член Президії Національної академії аграрних наук України, Лауреат Міжнародної премії «Дружба», Почесний професор Полтавського сільськогосподарського інституту. Він – новатор сільського господарства та вчений. Безумовно, це знакова людина для української аграрної галузі, все своє життя він присвятив її розвитку. Протягом 40 років він успішно реалізовував унікальну систему органічного землеробства, в основі якого лежить природне відтворення родючості ґрунту і виробництво екологічно чистої аграрної продукції.
У 2000 році він заснував приватне підприємство «Агроекологія» у селі Михайлики, що на Полтавщині. Це досі найбільше в Україні та Європі підприємство, яке повністю працює за технологіями органічного землеробства.