Незабутні екскурсії. Вихованці ДНЗ №5 відвідали Ліцей №4.

Дата: 02.11.2023 14:20

Ліцей №4 м. Хмільника Вінницької області під час осінніх канікул наповнився щебетом вихованців дошкільного закладу №5.

Учителі початкової ланки: Олянич Л.І., Гедзун В.Ц., Харкава О.І.; учителі фізичної культури: Дзярик О.С., Паламарчук Р.А.; вчителька інформатики – Тарасюк Г.К. та бібліотекар Шмигельська Н.Я., провели цікаві екскурсії ліцеєм для майбутніх першокласників.

Вони побували в кабінеті інформатики,  у класних кімнатах, посиділи за партами, відчули себе учнями. Відвідали шкільну бібліотеку брали учать у змаганнях, проведених у спортивному залі. У шкільній бібліотеці художньої літератури Шмигельська Н.Я. привернула увагу дітей виставкою дитячих книг. Маленькі гості із захопленням переглядали малюнки казок, відгадували загадки.

Щирі посмішки, радість зустрічі, відкритість – ось що панувало у нашому ліцеї. Майбутні першокласники із задоволенням залишали його стіни.

Сподіваємося, що зовсім скоро ці діти стануть нашими учнями.

З нетерпінням чекаємо на Вас!!!

ЗДНВР                                                                             Г.В. Михальнюк