A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ліцей № 4
м. Хмільника Вінницької області

26 листопада – День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій

Дата: 26.11.2022 14:24
Кількість переглядів: 84

26 листопада День пам'яті жертв голодоморів – Офіційний веб-портал Гірської  сільської радиЩороку в четверту суботу листопада вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Наше сьогодення вчить: аби не повторити трагедій та злочинів минулого, ми маємо пам’ятати свою історію. Через дев’ять десятиліть після Голодомору-геноциду проти українців знову застосовують геноцидні практики.

🕯 Закликаємо долучитись до акції «Запали свічку» та засвітити вогники у вікнах як прояв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.

❕26 листопада, о 16:00, долучіться до Загальнонаціональної хвилини мовчання.

Учні 7-А класу  (класний керівник Нетребко Д.О.) стали учасниками зустрічі у історичному музеї м. Хмільника. Зустріч була присв'ячена 90й річниці Голодомору 1932-1933рр. Діти дізналися про ті страшні часи від керівника закладу Пацанівської Наталі. Вона розповіла про період коли Україна була у складі СРСР.,згадала часи колективізації та голоди 1921-1923рр. , 1946-1947рр. та Голодомор 1932-1932рр-це був геноцид українського народу, адже Україна завжди була житницею Європи і сьогодні є постачальником зернової продукції і в Азію, і в Африку і навіть у країни Латинської Америки. Своїми спогадами з дитинства поділилися Дмитро Власійчук /відоми художник та бувший викладач школи мистецт /та Федір Рибак співзасновник музею "Черевичок", житель с. Соломірки/с.Порик/ де найбільше у Хмільницькому районі було втрат у часи Голодомору. І цікаву змістовну інформацію діти почули від працівниці Вінницького краєзнавчого музею Лариси Семенко. Вона передала музею Хмільника спогади жителів Вінничини про Голодомор. На завершення усі запалили свічку пам'яті загиблими у ті страшні роки. Дякуємо організаторам за проведений захід. Пам'ятаємо історію нашого народу.

Квітка незабудка - символ пам'яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років в Україні. Вона нагадує нам і нашим дітям, що ми не маємо права забути мільйонів жертв Голодомору.

Майстер-клас "Створення квітки-незабудки до Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору" провела вчителька образотворчого мистецтва Дзярик Анастасія Анатоліївна.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень