Розквітаймо Разом: #Flowers4School у нашому Ліцеї №4

Дата: 20.12.2023 16:50

Навесні цього року, на подвір'ї нашого Ліцею розквітнуть не лише квіти, а й надія, турбота та любов, завдяки участі у Всеукраїнському благодійному проєкті для дітей України - Flowers4school.

Вже другий рік поспіль наш навчальний заклад приєднується до цієї благодійної ініціативи від БФ "Флоріум Фундація"

Цей проєкт - це не лише можливість прикрасити територію школи квітами, а й спроба створити теплу та затишну атмосферу для наших учнів.

Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до цього благодійного проєкту та підтримав нас своїми внесками.

Ми віримо, що кожна квітка, яка розквітне на нашому подвір'ї, стане не лише символом весняного пробудження, але й важливим етапом у створенні кращого майбутнього для наших дітей.