Донати 2-Б класу для ЗСУ

Дата: 28.12.2023 17:10

28 грудня 2023 року до Ліцею #4 м.Хмільника завітав захисник України,наш колишній учень Андрій Аврамчук. Він приїхав подякувати учнівському та батьківському колективу 2-Б класу за перераховані кошти на придбання автомобіля та передав безцінний подарунок - прапор з підписами бійців його батальйону.

Діти хоч і перебувають на канікулах, але разом з батьками виготовили і передали бійцям обереги - чудові подарунки, зроблені власними руками і зігріті їхніми сердечками.

Слова подяки та вітання від бійців-побратимів передав воїн усьому педколективу ліцею за неодноразову допомогу та активну позицію під час війни.

Хай віра українців оберігає вас, дорогі Захисники, від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті!Дякуємо,підтримуємо та міцно обіймаємо вас усіх! Разом до ПЕРЕМОГИ !

Дякую своїм учням 2-Б класу та їх батькам за їх оперативність, розуміння ,підтримку.Ви неймовірні!

Класний керівник 2-Б класу- Шнир Людмила Антонівна