День захисників і захисниць України. День козацтва. Покрова !

Дата: 02.10.2023 20:41

Привітання з Днем захисників і захисниць України | STU

Цьогоріч наша держава вперше відзначає День захисників і захисниць України 1 жовтня. Це державне свято, яке покликане вшанувати всіх героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворога. Сьогодення є нелегким, адже в країні війна. Саме тому вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, військових традицій і звитяг українського народу та сприяння зміцненню патріотичного духу є найголовнішим нашим обовʼязком. Ми маємо памʼятати кожного, хто боровся та бореться за нашу країну та за нашу незалежність.

28 вересня 2023 року напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць України, українського козацтва та річниці створення УПА у Трибухівському лісі на Вінниччині відбулися урочисті заходи вшанування памʼяті борців за незалежність України у ХХ столітті – загиблих вояків УПА (сотні Шуляка) в бою проти загону НКВС у червні 1944 року..

З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.  Саме тому ці свята так взаємоповʼязані між собою.  До участі у заході долучились учні 8-А класу  з класним керівником Діною Нетребко .Захід був дуже пізнавальним: історичні факти, цікаві розповіді, патріотичні, повстанські пісні, вшанування памʼяті героїв, покладання квітів  та багато іншого. Усі присутні були задоволені та повертались додому у піднесеному настрої. https://www.facebook.com/100023602120048/videos/843405280734715

Протягом тижня у Ліцеї  №4 м.Хмільника  класними керівниками 1-11 класів  були проведені години спілкування, уроки мужності виховні заходи  та зустрічі з учасниками бойових дій.

До 1-А (кл. керівник Канахівська С.В.) завітали наші захисники: Дешевий О.М., Бабенко О.В., Бевз Я.М.  Діти із  захопленням  слухали розповіді військових,ставили запитання та вітали героїв віршами. Наприкінці зустрічі майже всі першокласники виявили бажання у майбутньому  теж стати на захист своєї країни.

У 4-В класі  (кл.керівник Харкава О. І.) 29 вересня відбулась зустріч з учасником бойових дій Воробйовим О.А. Учні прослухали змістовну розповідь солдата,  декламували вірші та дякували Захиснику за спокійне дитинство у рідному місті.

Небайдужий  2-А клас разом з класним керівником Оленою Дробахою виготовили символічні подарунки для наших воїнів.

У бібліотеці ліцею  відбувся виховний захід "Слава козацька сіяє в віках!" На якому  учні  9-А класу розширили знання про Запоріжську Січ і козацьке життя, зацікавились пізнанням історичної та культурної спадщини.

Учні Ліцею #4 щиро дякують Захисникам України за життя, за надію та віру в завтрашній день і світле майбутнє !  https://www.facebook.com/100001319005818/videos/1660734551082585?idorvanity=294458811251055