Заходи до Дня Незалежності України 2020

В період з 07.09-15.09 в нашому навчальному закладі було проведено низку заходів присвячених відзначенню 29 річниці Незалежності України у 2020 році. Класні керівники провели тематичні години спілкування з учнями. У 7-А класі класний керівник Лукіянчук Л. М провела круглий стіл "Хай в серці кожної дитини живе любов до України», для учнів 7-Б класу Шеремета Н.С. провела вікторину "Мій сонячний дім - моя Україна", педагог-організатор Семьонова К. В. 15 вересня  організувала з учнями 9-11-х класів флешмоб "Ми є Україна". А учень 10-Б класу Тмєнов А разом із вчителем укр. мови та літератури Омельчук Н.О. підготували відео-листівку "Якою я бачу свою Україну"

11:59 18.09.2020

Дистанційне навчання у КЗ «Загальноосвітня школа I-III ступенів №4 м. Хмільника Вінницької області»

Пройшов майже місяць з того часу, як навчальні заклади міста закрились через пандемію коронавірусу COVID-19. Міські школи перемістились у віртуальний простір, тож тепер їхні учні «ходять» на навчальні заняття, увімкнувши свої телефони чи комп’ютери.

18:49 31.05.2020