Виховні години, бесіди

16 січня День пам’яті «кіборгів»!

16 січня День пам’яті «кіборгів» - в Україні вшановують захисників, які тримали оборону Донецького аеропорту від російських окупантів та терористів.

14:58 16.01.2023

З Новим 2023 роком!

Новий рік — свято, на яке чекають і дорослі, і діти. Хоча сьогодні через війну святкового настрою практично немає, надія на світле майбутнє та здійснення бажань все ж жевріє в душі кожного українця.

12:53 30.12.2022

Хмільниччина Херсонщині!

Волонтерство лікує від паніки, відволікає від тривожних думок. Волонтерство згуртовує людей та добрі справи.

12:53 28.12.2022

16 Днів проти насилля!

Насильство в сім’ї є однією з найактуальніших соціальних проблем, з якою зустрічається велика кількість населення. Нині Україна потерпає від жорстокої соціальної і моральної кризи, що, впершу чергу, породжені військовою ситуацією. Сімейне насильство в Україні усе ще залишається латентним явищем, яке виходить на поверхню тільки тоді, коли приховати проблему вже неможливо.

14:46 13.12.2022

10 грудня – Міжнародний день прав людини!

До Міжнародного Дня захисту прав людини з учнями 4-А класу був проведений виховний захід "Права дитини ". Діти охоче подорожували сторінками відомих казок, називаючи яке право було порушене героями казок.

14:22 10.12.2022

30 листопада Всесвітній день домашніх тварин

Друзі! 30 листопада відзначається Всесвітній день домашніх тварин. Це маленьке свято нагадує нам, як важливо любити, піклуватися про тих, кого ми приручили. Нажаль буває і таке, коли люди беруть тваринку додому, граються з нею, а потім просто викидають на вулицю. Впевнені, що серед наших ліцеїстів таких немає, а доказом цього є сертифікат учасника ІІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне і відповідальне ставлення до тварин.

16:53 30.11.2022